Şehirler Arası Kurye Hizmeti

İzmit Kurye, olarak kurye sektörüne atılım gösterdiğimiz an itibarı ile müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutarak sizlere en iyi kurye hizmetini sunmak için var gücümüz ile çalışmaya devam ettik. İstanbul’da trafik sorunlarında bir yerden bir yere gitmek bile saatler sürerken izmit moto kurye, olarak tüm gönderileri kurye ekiplerimiz adresinizden alarak 3 saat içerisinde gideceği adrese teslim etmektedir.

Yetişmesi gereken gönderiler İzmit Kuryede

Moto kuryeler normal kuryelerden 5 kata kadar daha hızlı çalışmaktadırlar. Normal bir kurye firması gönderileri ulaştıracağı yere bir iki gün içerisinde ulaştırırken moto kuryeler gün içerisinde ve saatler içerisinde göndermek istediğiniz paketleri iletebilirler. Kuryeler oldukça hızlı ve trafiğe fazla yakalanmadıkları için daha hızlıdır.

Şehirler Arası Moto Kurye

İzmit kurye olarak bizlerde her türlü evrakınızı, belgelerinizi, eşyalarınızı yani taşınabilirleri gideceği yere jet hızında ulaştırıyoruz. Şehirler arası moto kurye & motorlu kurye ( Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Çorlu, Çatalca, Silivri, Çerkezköy, Lüleburgaz ) olarak hizmet veren şirketimiz kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerine kaliteli hizmeti bir borç bilir. Gönderileriniz elinizden alındıktan itibaren yaklaşık olarak 3 saat içerisinde gideceği yere teslim edilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir